Новости

Чемпіонат Світу з Хортингу

25 – 26.09.2015р. у м.Кендзенжин-Козле республіка Польша відбувся перший Чемпіонат Світу з Хортингу (національний вид змішаного єдиноборства) у якому прийняли участь 9 країн-учасниць. В ціх престижних змаганнях приймали участь спортсмен Марганецької міської федерації Хортингу, Майстер Спорту України Геворг Геворгян у розділі «двобій» 18-35 років

та президент Марганецької міської федерації Хортингу Майстер Спорту України Павло Долгорук у якості одного з суддів цих змагань.До речі марганчани були єдиними представниками Дніпропетровської області на цих змаганнях. Змагання проходили на високому рівні, поєдинки були запеклими та видовищними. Марганчанин Геворг Геворгян став бронзовим призером змагань у ваговій категорії 65-70 кг., а Павло Долгорук отримав диплом кращого бічного судді та повисив свій суддівський рівень.

Бажаємо нашим землякам подальших перемог на змаганнях високого рівня.

Дякуємо за надання матеріальної допомоги для виїзду команди на змагання та підтримку розвитку Хортингу у м.Марганець кандидату у мери м.Марганець Жиру О.О., заступнику начальника Марганецького МВ УМВС України в Дніпропетровській області Писаренку В.Л., та багатьом небайдужим підприємцям м.Марганець.

Нет комментариев

Добавить комментарий