Статьи

ВДАЛИЙ ВИСТУП ХОРТИНГІСТІВ

Шахтар Марганця №7  від 16 лютого 2012 р.

 

    У відкритому чемпіонаті області з національного виду спор­ту - хортингу (змішане єдиноборство), присвяченому 23-й річниці виведення радянських військ з Афганістану, взяли участь команди з Дніпропетровська, Кривого Рогу, Дніродзержинська, Петриківки, Марганця (25 чол.) та інші. Представники Марганецької міської федерації хортингу досягпи високого командного результату. Перші місця в своїх вікових та вагових категоріях посіли Грант Дарбінян, Ігор Мороз, Сергій Зварич, Марк Курбет, Микола Ткач, Євген Рябченко, Данило Єгоров та Олександр Тельних; другими в турнірній таблиці були Денис Смірнов, Андрій Іванов, Андрій Єфименко, Олександр Морщавка, Микола Яшов, Ігор Шмельов, Олександр Ковальов та Ярослав Чубко; третіми - Євген Омельченко, Варужан Геворгян, Роман Борак, Юрій Хорунжий та Олек­сандр Фіщенко.

    Bimaємо переможців та npuзерів змагань, а також прези­дента Марганецької міської федерації хортингу, майстра хортингу Павла Долгорука, бажаємо їм подальших перемог!

    Дякуємо міському голові О.Г. Бідняку, заступнику міського голови О.О. Сафоновій та ПП Олександровій (магазин «Чемпіон») за допомогу в організації проїздки команди марганецьких хортингістів до Дніпропетровська.

 

                                                                                                                                                Мілена ОТРІШКО

Нет комментариев

Добавить комментарий